GovCMS (7.x-3.18) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Time
eo: Tempo

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: Node
eo: Nodo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Fields
eo: Kampoj

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Blog
eo: Blogo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Path to custom icon
eo: Vojprefikso al agordita bildeto

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: @drupal installation complete
eo: Instalado de @drupal kompleta

en: Upload icon image
eo: Alŝutu bildeton

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Congratulations, you installed @drupal!
eo: Gratulon, vi instalis @drupal!
