GovCMS (7.x-3.18) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Time
ka: დრო

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Fields
ka: ველები

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Hidden
ka: დამალული

en: Permissions
ka: უფლებები

en: @drupal installation complete
ka: @drupal-ის ინსტალაცია დასრულებულია
