GovCMS (7.x-3.18) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Time
ps: وخت

en: URL
ps: پته (URL)

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Text
ps: متن

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Error
ps: تیروتنه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Hidden
ps: پټ

en: Permissions
ps: اجازې

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
