GovCMS (7.x-3.19) - en to eu translation catalogue (65 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: Time
eu: Ordua

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Menu
eu: Menua

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Error
eu: Errorea

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Node
eu: Nodoa

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Events
eu: Gertaerak

en: here
eu: hemen

en: Appearance
eu: Itxura

en: Blog
eu: Bloga

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Middle
eu: Erdian

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: News
eu: Berriak

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: File description
eu: Fitxategiaren deskribapena

en: Finish
eu: Amaitu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Publication
eu: Argitalpena

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Path to custom icon
eu: Ikono pertsonalizatura bidea

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Example content
eu: Adibide edukia

en: @drupal installation complete
eu: @drupal instalazioa amaitua

en: Upload icon image
eu: Igo ikono irudia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Congratulations, you installed @drupal!
eu: Zorionak, @drupal instalatu duzu!

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Columns: 1
eu: Zutabeak: 1

en: Event details
eu: Gertaeraren xehetasunak
