GovCMS (7.x-3.20) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Read more
af: Lees meer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Cost
af: Koste

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Time
af: Tyd

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Error
af: Fout

en: Contact
af: Kontak

en: Node
af: Mode

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Permissions
af: Regte

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: News
af: Nuus

en: Subtitle
af: Subtitel

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: @drupal installation complete
af: @drupal installasie is voltooi

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook
