GovCMS (7.x-3.21) - en to sl translation catalogue (39 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Read more
sl: Preberite več

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Time
sl: Čas

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Node
sl: Vozlišče

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: Appearance
sl: Izgled

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Hidden
sl: Skrito

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: News
sl: Novice

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Path to custom icon
sl: Pot do lastne ikone

en: @drupal installation complete
sl: @drupal namestitev končana

en: Upload icon image
sl: Naloži sliko za ikono
