GovCMS (7.x-3.22) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Cost
mr: किंमत

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Time
mr: वेळ

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Text
mr: अक्षर

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Contact
mr: संपर्क

en: Node
mr: शाखा

en: Location
mr: स्थळ

en: here
mr: येथे

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
