GovCMS (7.x-3.23) - en to km translation catalogue (51 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Error
km: កំហុស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Path to custom icon
km: ផ្លូវ​ទៅ​រូប​តំណាង​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: @drupal installation complete
km: ការ​ដំឡើង @drupal បាន​បញ្ចប់

en: Upload icon image
km: ផ្ទុក​រូបភាព​រូប​តំណាង​ឡើង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Congratulations, you installed @drupal!
km: សូម​អបអរសាទេរ អ្នក​បាន​ដំឡើង @drupal រួចហើយ !

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
km: ពិនិត្យ​មើល​សារ​ខាង​លើ​​ឡើង​វិញ​មុន​នឹងទស្សនា <a href="@url">តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
km: ម៉ឺនុយ<em>អ្នកប្រើ</em> មាន​តំណ​ទាក់ទង​នឹង​គណនី​របស់​អ្នកប្រើ ព្រម​ទាំង​តំណ 'ចេញ' ។

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
km: ម៉ឺនុយ<em>មេ</em> ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ​ជា​ច្រើន ដើម្បីបង្ហាញ​ផ្នែក​សំខាន់ៗ​របស់​តំបន់បណ្ដាញ ជា​រឿយៗ​នៅ​ក្នុង​របារ​រុករក​ផ្នែក​ខាង​លើ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
