GovCMS (7.x-3.23) - en to lv translation catalogue (67 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: Visible
lv: Redzams

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Error
lv: Kļūda

en: Contact
lv: Kontakti

en: Node
lv: Mezgls

en: Bottom
lv: Apakša

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Fields
lv: Lauki

en: Events
lv: Notikumi

en: here
lv: šeit

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Appearance
lv: Izskats

en: Blog
lv: Blogs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Reference
lv: Atsauce

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Submission date
lv: Iesniegšanas datums

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Compact
lv: Kompakts

en: @drupal installation complete
lv: @drupal instalācija ir pabeigta

en: Upload icon image
lv: Augšupielādēt ikonas attēlu

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lv: Pārbaudiet iepriekšminētos paziņojumus pirms aplūkojat <a href="@url" > Jūsu jaunizveidoto vietni </a>.

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Highlighted
lv: Izgaismots
