GovCMS (7.x-3.25) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Permissions
si: අවසර

en: @drupal installation complete
si: @drupal Install කිරීම සම්පූර්ණයි

en: Congratulations, you installed @drupal!
si: සුබපැතුම්! ඔබ @drupal Install කර ඇත.

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට</a> පිවිසීමට පෙර පහත පණිවිඩ පරීක්ෂා කරන්න.
