GovCMS (7.x-3.25) - en to tr translation catalogue (77 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Enabled
tr: Etkin

en: Cost
tr: Maliyet

en: Tags
tr: Etiketler

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Top
tr: En üst

en: Icon
tr: Simge

en: Time
tr: Zaman

en: Visible
tr: Görünür

en: Menu
tr: Menü

en: Event
tr: Olay

en: Text
tr: Metin

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Continue
tr: Devam et

en: Error
tr: Hata

en: Contact
tr: İletişim

en: Node
tr: Düğüm

en: Bottom
tr: Alt

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Location
tr: Konum

en: Fields
tr: Alanlar

en: Events
tr: Etkinlikler

en: here
tr: buraya

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Additional options
tr: Ek seçenekler

en: Hidden
tr: Gizli

en: Middle
tr: Orta

en: Reference
tr: Kaynak

en: Permissions
tr: İzinler

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: Documents
tr: Belgeler

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Finish
tr: Bitir

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Path to custom icon
tr: Özel simgenin yolu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Add roles
tr: Rol ekle

en: Example content
tr: Örnek içerik

en: Compact
tr: Sade

en: @drupal installation complete
tr: @drupal kurulumu tamamlandı

en: Upload icon image
tr: Simge resmini yükle

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: Congratulations, you installed @drupal!
tr: Tebrikler, @drupal'ı yüklediniz!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
tr: <a href="@url">Yeni sitenizi</a> ziyaret etmeden önce yukarıdaki iletileri gözden geçirin.

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
tr: <em>Kullanıcı</em> menüsü 'Oturumu kapat' gibi kullanıcı hesabı ile ilişkili bağlantıları içerir.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Event Date
tr: Etkinlik Tarihi

en: Default tags
tr: Ön tanımlı etiketler

en: Editing
tr: Düzenleme

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Columns: 1
tr: Sütun: 1
