GovCMS (7.x-3.26) - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Cost
cs: Náklady

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Icon
cs: Ikona

en: Time
cs: Čas

en: Visible
cs: Viditelné

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Error
cs: Chyba

en: Contact
cs: Kontakt

en: Node
cs: Uzly

en: Bottom
cs: Dole

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: Fields
cs: Pole

en: Events
cs: Události

en: here
cs: zde

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Hidden
cs: Skryté

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: File description
cs: Popis souboru

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Path to custom icon
cs: Cesta k volitelné ikoně

en: Constraint
cs: Omezení

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Example content
cs: Příklad obsahu

en: Compact
cs: Kompaktní

en: @drupal installation complete
cs: Instalace @drupal je kompletní

en: Upload icon image
cs: Nahrát obrázek ikony

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Congratulations, you installed @drupal!
cs: Gratulujeme, úspěšně jste nainstalovali @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
cs: Dříve než navštívíte <a href="@url">vaši novou stránku</a>, zkontrolujte výše uvedenou zprávu.

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
cs: <em>Uživatelské<em> menu obsahuje odkazy související s uživatelskými účty a odkaz pro odhlášení.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1
