GovCMS (7.x-3.28) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Time
ga: Am

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Publications
ga: Foilseacháin

en: Publication
ga: Foilseachán

en: About Us
ga: Fúinn

en: Date of Publication
ga: Dáta an Fhoilseacháin
