GovCMS (7.x-3.30) - en to jv translation catalogue (46 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: Time
jv: Wektu

en: Visible
jv: Kétok

en: Text
jv: Teks

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Error
jv: Salah

en: Contact
jv: Kontak

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Location
jv: Lokasi

en: Fields
jv: Field

en: here
jv: nag kéné

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Slide
jv: Geser

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Path to custom icon
jv: Path kanggo kostum icon

en: Main menu
jv: Menu utama

en: @drupal installation complete
jv: Instalasi @drupal rampung

en: Upload icon image
jv: Ngunggah gambar ikon

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Congratulations, you installed @drupal!
jv: Wilujeng, panjenengan sampun sukses masang @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
jv: Nonton manéh pesen nang ndhuwur sakdurunge niliki <a href="@url">situs anyar Sampéyan</a>.

en: Status message
jv: Status pesen

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.
