GovCMS (7.x-3.30) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Date
kk: Датасы

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Time
kk: Уақыт

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Node
kk: Түйін

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Blog
kk: Блогі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Path to custom icon
kk: Өзгертпелі белгішке жолы

en: @drupal installation complete
kk: @drupal қондырылды

en: Upload icon image
kk: Белгіш суретті қотару

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
