GovCMS (7.x-3.30) - en to ku translation catalogue (47 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Time
ku: کات

en: Visible
ku: بینراو

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text
ku: دەق

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Error
ku: هەڵە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Node
ku: گرێ

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Path to custom icon
ku: ڕێڕه‌و بۆ وێنۆچکه‌ی سه‌ره‌کی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: @drupal installation complete
ku: @drupal دامه‌زراندن کۆتای هات

en: Upload icon image
ku: وێنۆچکە باربکە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر

en: Congratulations, you installed @drupal!
ku: پیرۆزە دامەزراندنی @drupal!

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
