GovCMS (7.x-3.31) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Time
bs: Vrijeme

en: Menu
bs: Meni

en: Event
bs: Događaj

en: Text
bs: Tekst

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Error
bs: Greška

en: Contact
bs: Kontakt

en: Node
bs: Nod

en: Location
bs: Lokacija

en: Fields
bs: Polja

en: Events
bs: Događaji

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Example content
bs: Primjer sadržaja

en: Congratulations, you installed @drupal!
bs: Čestitamo, instalirali ste @drupal!
