GovCMS (7.x-3.31) - en to sk translation catalogue (71 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Enabled
sk: Povolené

en: Cost
sk: Náklady

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Event
sk: Podujatie

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Error
sk: Chyba

en: Contact
sk: Kontakt

en: Node
sk: Uzol

en: Menu Block
sk: Blok menu

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Fields
sk: Polia

en: Events
sk: Udalosti

en: here
sk: tu

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Additional options
sk: Dodatočné nastavenia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Middle
sk: Stredný

en: Reference
sk: Referencia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Promotions
sk: Akcie

en: Promotion
sk: Akcia

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: News
sk: Novinky

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: File description
sk: Popis súboru

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Path to custom icon
sk: Cesta k voliteľnej ikone

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Minimum password length
sk: Minimálna dĺžka hesla

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: Upload icon image
sk: Nahrať obrázok ikony

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: Status message
sk: Stavová správa

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sk: <em>Používateľské</em> menu obsahuje odkazy súvisiace s používateľským účtom, a tiež odkaz na odhlásenie.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
