GovCMS (7.x-3.32) - en to bo translation catalogue (56 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Top
bo: འགོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: here
bo: འདིར།

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Path to custom icon
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Add roles
bo: འཁྲབ་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་གཅིག་དང་དུ་མ་བགོད་པ།

en: Remove roles
bo: འཁྲབ་མཁན་དོར་བ།

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་གཅིག་དང་དུ་མ་དོར་བ།

en: @drupal installation complete
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Upload icon image
bo: རྟགས་རིས་ཡར་སྤྲོད་པ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
bo: <em>སྤྱོད་མཁན་</em>འདེམས་བྱང་ལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འབྲེལ་བའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད། ད་དུང་ཕྱིར་འབུད་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡང་ཡོད།

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Columns: 1
bo: སྡེ་བ།：1
