GovCMS (7.x-3.4) - en to gl translation catalogue (72 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Icon
gl: Icona

en: Time
gl: Hora

en: Visible
gl: Visíbel

en: Menu
gl: Menú

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Error
gl: Erro

en: Contact
gl: Contacto

en: Node
gl: Nodo

en: Bottom
gl: Botón

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Fields
gl: Campos

en: Events
gl: Eventos

en: here
gl: aquí

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Blog
gl: Blogue

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Additional options
gl: Opcións adicionais

en: Hidden
gl: Oculto

en: Middle
gl: Medio

en: Reference
gl: Referencia

en: Permissions
gl: Permisos

en: Documents
gl: Documentos

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: File description
gl: Descripción do ficheiro

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: Desculpe, non se recoñece o nome de usuario/a ou o contrasinal. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Path to custom icon
gl: Ruta á icona personalizada

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Example content
gl: Contido de exemplo

en: Compact
gl: Compacto

en: @drupal installation complete
gl: Instalación de @drupal completa

en: Upload icon image
gl: Subir imaxe da icona

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Congratulations, you installed @drupal!
gl: Parabéns, vostede instalou @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
gl: O menú <em>Usuario</em> contén enlaces relacionados ca conta do usuario, como o enlace 'Pechar sesión'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
gl: Sentímolo, moitas tentativas de inicio de sesión dende a súa dirección IP. Esta dirección IP está bloqueada temporalmente. Ténteo de novo máis tarde ou <a href="@url">solicite un novo contrasinal</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
gl[0]: Sentimolo, houbo máis dun intento errado de iniciar a sesión con esta conta Esta bloqueada temporalmente. Inténteo de novo máis tarde ou <a href="@url"> solicite unha nova contrasinal</a>.
gl[1]: Sentimolo, houbo máis de @count intentos errados de iniciar a sesión con esta conta Esta bloqueada temporalmente. Inténteo de novo máis tarde ou <a href="@url"> solicite unha nova contrasinal</a>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Highlighted
gl: Resaltado
