govCMS (7.x-3.4) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Time
my: အချိန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: @drupal installation complete
my: @drupal အားထည့်သွင်း တပ်ဆင်ခြင်း အောင်မြင်စွာ ပြီးစီးပါပြီ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
