govCMS (7.x-3.5) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Content
mk: Содржина

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Location
mk: Локација
