govCMS (7.x-3.6) - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: Content
hr: Sadržaj

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Cost
hr: Trošak

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Icon
hr: Ikona

en: Time
hr: Vrijeme

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Menu
hr: Izbornik

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Error
hr: Greška

en: Contact
hr: Kontakt

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Fields
hr: Polja

en: here
hr: ovdje

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Appearance
hr: Izgled

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Login attempt failed for %user.
hr: Neuspjeo pokušaj prijave od %user.

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hr: Žao nam je, nismo prepoznali korisničko ime ili lozinku. <a href="@password">Zaboravili ste lozinku?</a>

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Path to custom icon
hr: Putanja do proizvoljne ikone

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Example content
hr: Primjer sadržaja

en: @drupal installation complete
hr: @drupal instalacija završena

en: Upload icon image
hr: Otpremi sliku ikone

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: Congratulations, you installed @drupal!
hr: Čestitamo, instalirali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hr: Pregledajte gornje poruke prije no što posjetite <a href="@url">Vašu novu lokaciju</a>.

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hr: <em>Korisnički</em> izbornik sadrži poveznice vezane za korisničke račune, kao i poveznicu za odjavu.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
hr: Prevelik broj pogrešnih prijava s vaše IP adrese. Ova IP adersa je privremeno blokirana. Pokušajte ponovno kasnije, kontaktirajte administratore ili <a href="@url">zatražite novu lozinku</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
hr[0]: Prevelik broj pogrešnih prijava za ovaj račun. Privremeno je blokiran. Pokušajte ponovno kasnije, kontaktirajte administratore ili <a href="@url">zatražite novu lozinku</a>.
hr[1]: Više od @count pogrešne prijave za ovaj račun. Privremeno je blokiran. Pokušajte ponovno kasnije, kontaktirajte administratore ili <a href="@url">zatražite novu lozinku</a>.
hr[2]: Više od @count pogrešnih prijava za ovaj račun. Privremeno je blokiran. Pokušajte ponovno kasnije, kontaktirajte administratore ili <a href="@url">zatražite novu lozinku</a>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Event Date
hr: Datum događanja

en: Highlighted
hr: Istaknuto
