govCMS (7.x-3.6) - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: Content
oc: Contengut

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Enabled
oc: Activat

en: Cost
oc: Còst

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Top
oc: Naut

en: Time
oc: Ora

en: Menu
oc: Menú

en: Event
oc: Eveniment

en: Text
oc: Tèxte

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: Continue
oc: Contunhar

en: Contact
oc: Contacte

en: Node
oc: Nosèl

en: Bottom
oc: Bas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Fields
oc: Camps

en: Events
oc: Eveniments

en: here
oc: aicí

en: End
oc: Fin

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Hidden
oc: Amagat

en: Middle
oc: Mitan

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: News
oc: Novèlas

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Finish
oc: Finir

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: O planhèm, nom d'utilizaire o senhal pas reconegut. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Path to custom icon
oc: Camin cap a l'icòna personalizada

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Add roles
oc: Apondre des ròtles

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
oc: Causir un o plusieurs ròtles a assigner als utilizaires seleccionats.

en: Remove roles
oc: Levar des ròtles

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
oc: Causissètz un o plusieurs ròtles que volètz levar als utilizaires seleccionats.

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: Upload icon image
oc: Transferir l'icòna

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: Congratulations, you installed @drupal!
oc: Felicitacions, avètz installat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
oc: Mercé de tornar legir los messatges seguents abans d'anar visitar <a href="@url">vòstre novèl site</a>.

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
oc: Lo menú d'<em>Utilizaire</em> conten los ligams relacionats al compte d'utilizaire, a mai a més, del ligam de 'Sortir'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
oc: O planhèm, e a agut tròp d'ensages fracassats de connexion dempuèi aquesta adreça IP. Aquesta s'ha blocat temporalment. Ensajatz-lo mai tard o <a href="@url">demaneu una nova senhal</a>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Columns: 1
oc: Colomnas : 1
