GovCMS (7.x-3.6) - en to pl translation catalogue (94 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Enabled
pl: Włączone

en: Cost
pl: Koszt

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Top
pl: Góra strony

en: Icon
pl: Ikona

en: Time
pl: Czas

en: Visible
pl: Widoczny

en: Event
pl: Termin

en: Text
pl: Tekst

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Error
pl: Błąd

en: Contact
pl: Kontakt

en: Node
pl: Węzeł

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Fields
pl: Pola

en: Events
pl: Wydarzenia

en: here
pl: tutaj

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Additional options
pl: Dodatkowe opcje

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Middle
pl: Środek

en: Reference
pl: Referencja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Promotions
pl: Promocje

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: News
pl: Aktualności

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: File description
pl: Opis pliku

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Icon width
pl: Szerokość ikony

en: Icon height
pl: Wysokość ikony

en: Finish
pl: Zakończ

en: Submission date
pl: Data wysłania

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Publication
pl: Publikacja

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Path to custom icon
pl: Ścieżka do własnej ikony skrótu

en: Constraint
pl: Ograniczenie

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Minimum password length
pl: Minimalna długość hasła

en: Add roles
pl: Dodaj role

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
pl: Wybierz jedną lub więcej ról, które będą przyznane wybranym użytkownikom.

en: Remove roles
pl: Usuń role

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
pl: Wybierz jedną lub więcej ról, które będą odebrane wybranym użytkownikom.

en: Text Resize
pl: Zmiana rozmiaru tekstu

en: Example content
pl: Przykładowa zawartość

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: @drupal installation complete
pl: Instalacja systemu @drupal dobiegła końca

en: Upload icon image
pl: Wyślij plik graficzny z ikoną

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Congratulations, you installed @drupal!
pl: Gratulacje, system @drupal został zainstalowany!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: Status message
pl: Komunikat

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
pl: Menu <em>Użytkownika</em> zawiera linki powiązane z kontem użytkownika, czyli między innymi link 'Wyloguj się'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
pl: Przepraszamy, zbyt wiele prób logowanie z tego adresu IP. Ten adres IP został tymczasowo zablokowany. Prosimy spróbować później lub wysłać <a href="@url">prośbę o nowe hasło</a>.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
pl[0]: Przepraszamy, wystąpiła więcej niż jedna nieudana próba logowania na to konto. Zostało ono tymczasowo zablokowane. Prosimy spróbować później lub <a href="@url"> zażądać nowego hasła</a>.
pl[1]: Przepraszamy, wystąpiły więcej niż @count nieudane próby logowania na to konto. Zostało ono tymczasowo zablokowane. Prosimy spróbować później lub <a href="@url"> zażądać nowego hasła</a>.
pl[2]: Przepraszamy, wystąpiło więcej niż @count nieudanych prób logowania na to konto. Zostało ono tymczasowo zablokowane. Prosimy spróbować później lub <a href="@url"> zażądać nowego hasła</a>.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: Editing
pl: Edytowanie

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Columns: 1
pl: Kolumn: 1

en: Current News
pl: Aktualności

en: Default content has been turned off.
pl: Domyślna zawartość została wyłączona.
