govCMS (7.x-3.7) - en to dz translation catalogue (30 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: དགོངསམ་མ་ཁྲལ་  ངོས་འཛིན་མ་འབད་བའི་ལག་ལེན་པའི་མིང་དང་ ཆོག་ཡིག་འདུག། <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>

en: Path to custom icon
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ངོས་དཔར་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: @drupal installation complete
dz: @drupal གཞི་བཙུག་འདི་མཇུག་བསྡུ་

en: Upload icon image
dz: ངོས་དཔར་གཟུགས་བརྙན་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།
