GovCMS (7.x-3.7) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: Footer
ht: Pye paj

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
