govCMS (7.x-3.7) - en to lo translation catalogue (16 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
