govCMS (7.x-3.9) - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Content
bg: Съдържание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Enabled
bg: Активиран

en: Cost
bg: Цена

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Time
bg: Време

en: Visible
bg: Видим

en: Menu
bg: Меню

en: Text
bg: Текст

en: Updates
bg: Промени

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Error
bg: Грешка

en: Contact
bg: Контакт

en: Node
bg: Материал

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: here
bg: Тук

en: Appearance
bg: Теми

en: Blog
bg: Блог

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Hidden
bg: Скрит

en: Permissions
bg: Права

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bg: Съжаляваме, но потребителското име и паролата не са разпознати. <a href="@password">Забравена парола?</a>

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Path to custom icon
bg: Път към избрана от потребителя икона

en: Main menu
bg: Основно меню

en: @drupal installation complete
bg: @drupal инсталацията е завършена

en: Upload icon image
bg: Качване на икона

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Congratulations, you installed @drupal!
bg: Поздравления, Вие инсталирахте @drupal !

en: Status message
bg: Статус съобщение
