govCMS (7.x-3.9) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Login attempt failed for %user.
or: %user ପାଇଁ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଛି।
