GovCMS (7.x-3.32) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Time
am: ሰዓት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: Path to custom icon
am: ወደ ብጁ ኣዶ የሚወስደው ዱካ

en: Upload icon image
am: የአማራጭ ኣዶ ምስል ስቀል
