GovCMS (7.x-3.32) - en to be translation catalogue (59 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Top
be: Верх

en: Time
be: Час

en: URL
be: Спасылка

en: Visible
be: Бачна

en: Menu
be: Меню

en: Text
be: Тэкст

en: Updates
be: Абнаўленні

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Error
be: Памылка

en: Contact
be: Кантакт

en: Node
be: Вузел

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Fields
be: Палі

en: Start
be: Пачатак

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Blog
be: Блог

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Additional options
be: Дадатковыя опцыі

en: Hidden
be: Схаваць

en: Permissions
be: Правы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Finish
be: Скончана

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Path to custom icon
be: Шлях да адмысловага абразку

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Compact
be: Кампактны

en: @drupal installation complete
be: Інсталяцыя @drupal

en: Upload icon image
be: Запампаваць абразок

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Congratulations, you installed @drupal!
be: Віншуем, вы ўсталявалі @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
be: Прагледзь паведамленні вышэй перад наведваннем <a href="@url">вашага новага сайту</a>.

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
be: Меню <em>Карыстальнік</em> утрымлівае спасылкі, звязаныя з акаунтам карыстальніка, а таксама спасылку "Выйсці з сістэмы"

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Highlighted
be: Выдзелены
