GovCMS (7.x-3.27) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Node
br: Skoulm

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Permissions
br: Aotreoù
