govCMS CKAN (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
