govCMS CKAN (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: None
lt: Joks

en: Top
lt: Viršus

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Contains
lt: Turi

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Filters
lt: Filtrai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: or
lt: arba

en: Standard
lt: Standartinis

en: Default display
lt: Numatytas rodymas

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: contains
lt: turi

en: Is one of
lt: Yra vienas iš
