govCMS CKAN (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Top
ar: الأعلى

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Contains
ar: يحتوي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Filters
ar: المرشحات

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: or
ar: أو

en: Standard
ar: معياري

en: Taxonomy vocabulary
ar: معجم الوسوم

en: contains
ar: يحتوي على
