govCMS CKAN (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Bottom
az: Aşağı

en: Contains
az: Tərkibində

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Ascending
az: Artan

en: Filters
az: Filtrlər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: or
az: və ya

en: Standard
az: Standart

en: Taxonomy vocabulary
az: Taksonomiya lüğəti

en: contains
az: ehtiva edir

en: Is one of
az: Biridir
