govCMS CKAN (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Top
ne: माथि

en: Contains
ne: समावेश

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
