GovDelivery subscribe (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: Topics
ar: المناقشات

en: Form
ar: النموذج
