govi_encabezado_institucional (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: more
hy: ավելի

en: Link
hy: Հղում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
