govi_encabezado_institucional (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Block
lt: Blokas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: User menu
lt: Nario meniu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.
