govi_encabezado_institucional (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Block
ne: ब्लक
