govi_encabezado_institucional (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: more
nl: meer

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Control
nl: Beheer

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
nl: Het <em>Gebruikersmenu</em> bevat links die verband houden met het gebruikersaccount en bevat de uitloggen-link.

en: Asc
nl: Oplopend
