govi_encabezado_institucional (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: User menu
ar: قائمة المستخدم

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ar: تحتوي قائمة <em>المستخدم</em> على الروابط ذات الصلة بحساب المستخدم، كرابط 'تسجيل الخروج'.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
