Google Publisher Tags (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Size
ar: الحجم

en: Method
ar: الطريقة

en: Key
ar: المفتاح

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
