Google Publisher Tags (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Size
lt: Dydis

en: Method
lt: Būdas

en: Override
lt: Perrašyti

en: Key
lt: Raktas
