Google Publisher Tags (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Value
id: Nilai

en: Size
id: Ukuran

en: Method
id: Metode

en: Key
id: Kunci

en: Add value
id: Tambahkan nilai
