Grammar Parser UI (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Files
ar: الملفات

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Source code
ar: شفرة المصدر

en: Extension
ar: امتداد

en: Parser
ar: المحلل

en: Files directory
ar: دليل الملفات
