Grammar Parser UI (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Inline
fa: درون خطی

en: Source code
fa: کد منبع

en: File paths
fa: مسیرهای فایل

en: Extension
fa: پسوند

en: Parser
fa: تجزیه‌گر

en: Files directory
fa: پوشه فایل‌ها

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
