Gratis (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: None
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Subscribe to !feed-title
ar: اشترك ب !feed-title
